Apie mus

SAVITAS

SAVITAS - tai atsinaujinęs ilgametis prekės ženklas „Savitas Stilius“, kuriantis ir gaminantis unikalias megztų drabužių kolekcijas moterims. Prekės ženklo tikslas – pristatyti unikalią, aplinkai ir vartotojui draugišką aukštos kokybės produkciją, vertą dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir globaliu lygmeniu. UAB „Savitas stilius“ yra viena iš didžiausių Lietuvos trikotažo gamybos įmonių, savo veiklą pradėjusi 1994 m. Šiauliuose.

Atsakingas požiūris į madą

Natūrali, kokybiška ir ekologiška žaliava mūsų produkcijoje yra prioritetas. Laikomės principo, kad gaminyje būtų ne mažiau kaip 50% natūralių siūlų, vilnos, lino, ar medvilnės. Kuriame laikui nepavaldų dizainą, kuris ir praėjus dešimtmečiui išlieka aktualus, o nepriekaištinga kokybė leidžia dėvėti drabužį ne vienerius metus.

Kalaboracija su Lietuvos dizaineriais

Jau kelerius metus kolekcijas kuriame drauge su viena sėkmingiausių Lietuvos mados kūrėjų Ugne Martinaityte, prisidėjusia prie įspūdingo su „SAVITAS“ dirbančių ir praeityje dirbusių dizainerių sąrašo. Jame – Lilija Larionova, Egidijus Rainys, Indra Dovydėnaitė ir kiti.

Drabužiai skirtingiems ūgiams

Dar viena išskirtinė mūsų drabužių savybė – gaminio bei rankovių ilgio pritaikymas skirtingiems ūgiams. Šio gamybos principo laikomės nuo pirmos kolekcijos ir tęsiame šiandien.

Mūsų komanda

Žmonės, kurie kuria Jūsų drabužius