Taisyklės ir sąlygos

Taisyklės ir sąlygos
NAUDOJIMOSI INTERNETINE PARDUOTUVE TAISYKLĖS IR SĄLYGOS
(toliau – Taisyklės)

1. Bendrosios nuostatos:
1.1. Šios Taisyklės yra neatsiejama naudojimosi internetine parduotuve „www.savitasstilius.lt“ dalis.
1.2. Šios Taisyklės nustato UAB „Savitas stilius“ (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) bendrąsias tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę perkant-parduodant prekes internetinėje parduotuvėje „www.savitasstilius.lt“.
1.3. Įsigydamas prekes internetinėje parduotuvėje „www.savitasstilius.lt“, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas ir atšaukimas:
2.1. Pirkėjas turi būti registruotas internetinės parduotuvės „www.savitasstilius.lt“ vartotojas.
2.2. Pirkėjas turi pateikti būtinus duomenis (vardas, pavardė, pristatymo adresas, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.) ir patvirtinti, kad susipažino ir sutinka su šiomis Taisyklėmis.
2.3. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas mygtuko paspaudimu patvirtina užsakymą, o Pardavėjas priima užsakymą išsiųsdamas pranešimą Pirkėjui el. paštu.
2.4. Dėl objektyvių priežasčių Pardavėjas turi teisę atšaukti Pirkėjo užsakymą apie tai informuodamas Pirkėją el. paštu ar telefonu.

3. Asmens duomenų tvarkymas ir apsauga:
3.1. Pirkėjas patvirtina, kad visi jo pateikti asmens duomenys yra teisingi.
3.2. Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo bei prekių pristatymo tikslais.
3.3. Pardavėjas užtikrina, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų renkami, tvarkomi ir saugomi, kaip tai apibrėžta Privatumo politikoje: https://www.savitasstilius.lt/lt/privatumo-politika/
3.4. Pirkėjas įsipareigoja savo registracijos ir kitų asmeninių duomenų neatskleisti tretiesiems asmenims.
3.5. Pirkėjas privalo atnaujinti savo registracijos duomenis jiems pasikeitus. Nurodžius neteisingus duomenis, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias išlaidas Pardavėjui.

4. Apmokėjimas:
4.1. Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių apmokėjimo būdų:
4.1.1. Naudojantis bankiniu pavedimu pervesti pinigus į UAB „Savitas stilius“ atsiskaitomąją sąskaitą banke pagal pateiktus rekvizitus.
4.1.2. Naudojantis mokėjimų sistema „Paysera“ greitai ir saugiai atlikti mokėjimą per savo banko elektroninę bankininkystę.
4.1.3. Apmokėti už prekes jų pristatymo metu gryniaisiais arba banko mokėjimo kortele DPD kurjeriui (karantino metu dėl COVID-19 laikinai apribota).
4.1.4. Apmokėti už prekes banko mokėjimo kortele, atsiimant prekes iš DPD Pickup paštomato (karantino metu dėl COVID-19 laikinai apribota).
4.2. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 24 valandas, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo. Sąlyga netaikoma, kai pasirinktas mokėjimo būdas yra grynaisiais arba banko mokėjimo kortele kurjeriui prekių pristatymo metu.

5. Prekių pristatymas:
5.1. Pristatydamas Pirkėjo užsakytas prekes, Pardavėjas naudojasi siuntų gabenimo tarnybos „DPD Lietuva“ paslauga.
5.2. Pristatymo terminas: Lietuvoje prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos DPD kurjeriu arba į Pirkėjo pasirinktą DPD paštomatą. DPD kurjeris prekes pristato darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val. 
5.3. Pristatymo kaina: Lietuvoje, išskyrus Nidą ir Kuršių Neriją, DPD kurjerio pristatymo kaina 3.00 EUR; Pristatymas į DPD paštomatus: 1.50 EUR. Pristatymo kaina į Nidą, Kuršių Neriją: 20.00 EUR.
5.4. Nemokamas pristatymas nuo 86.00 EUR. Nemokamo pristatymo sąlyga netaikoma, kai prekės pristatomos į Nidą, Kuršių Neriją.
5.5. Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
5.6. Pardavėjas neatsako už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės.
5.7. Pirkėjas negali keisti prekių pristatymo adreso, kai siunta yra išvežta pristatymui. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai susitarus su kurjeriu, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą ir turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją, jei dėl to patyrė papildomas išlaidas.
5.8. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti. Tokiais atvejais kurjeris kartu su Pirkėju (arba Pirkėjo atstovu) užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą ir nurodo rastus pažeidimus.
5.9. Pirkėjui (arba Pirkėjo atstovui) priėmus siuntą ir pasirašius pristatymo patvirtinimą be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.
5.10. Pirkėjui nepriėmus/neatsiėmus siuntos, galimas pakartotinis jos pristatymas Pirkėjo sąskaita.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas:
6.1. Pirkėjas turi teisę keisti prekę į kito dydžio, spalvos (jeigu yra norimas dydis, spalva) prekę arba grąžinti prekę bei atgauti sumokėtus pinigus, esant šioms sąlygoms:
6.1.1. Pirkėjas per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos el. paštu e-shop@savitasstilius.lt pateikia pranešimą dėl prekių keitimo arba grąžinimo ir nedelsdamas išsiunčia prekes Pardavėjui. Pirkėjas gali nemokamai grąžinti prekes Pardavėjui per DPD Pickup paštomatų tinklą Lietuvoje, pasinaudodamas Pardavėjo atsiųsta grąžinimo etikete, per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos. Priešingu atveju, Pirkėjas apmoka prekių grąžinimo-siuntimo kainą ir grąžina prekes Pardavėjui adresu Trakų g. 43, LT-76291, Šiauliai.
6.1.2. El. parduotuvėje pirktų prekių grąžinimas į Pardavėjo firmines fizines parduotuves karantino laikotarpiu yra DRAUDŽIAMAS.

6.1.3. Prekė grąžinama originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokia buvo pristatyta Pirkėjui, nepraradusi prekinės išvaizdos, nepažeistomis etiketėmis. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekinės išvaizdos pakeitimais.

6.2. Pardavėjas per 8 darbo dienas nuo prekės gavimo iš Pirkėjo dienos grąžina Pirkėjo sumokėtą prekės kainą banko pavedimu, jeigu Pirkėjo grąžinta prekė atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus.
6.3. Jeigu Pirkėjas grąžina visas vieno užsakymo prekes, Pirkėjui grąžinamos to užsakymo pristatymo išlaidos.
6.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamos prekės (-ių) ir negrąžinti pinigų, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytų terminų ir sąlygų.
6.5. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas gali reikalauti netinkamos kokybės (arba gautą ne tą) prekę (-es) pakeisti tinkamos kokybės preke (-ėmis), pekeisti prekės (-ių) dydį, modelį, pašalinti kitus trūkumus. Tokiu atveju prekės (-ių) grąžinimo ir pristatymo išlaidas dengia Pardavėjas.

7. Prekių išvaizda:
7.1. Pardavėjas neatsako už tai, kad „www.savitasstilius.lt“ internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių spalva, forma ar kiti parametrai neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

8. Baigiamosios nuostatos:
8.1. Šios Taisyklės neriboja Pirkėjo (vartotojo) teisių, nustatytų Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
8.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti šias Taisykles. Galiojančiomis Taisyklėmis laikomos tos Taisyklės, kurios buvo pateiktos pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentu.
8.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.